Ми все зробимо за вас!

Наші активісти оформлять, роздркукують, відправлять та відслідкують за вас скаргу, відповідь відсканують та завантажать на сайт. Перевірте дані дефекту на точність і достатність інформації, виберіть суму, якою ви готові підтримати УкрЯму (не менше 24 грн, кожна додаткова гривня піде на розвиток проекту) та оплатіть через ПриватБанк LiqPay або CoinyPay.

Ваш коментар: Глибока яма шириною майже на всю смугу руху змушує обїжджати, створюючи небезпеку руху. Знаходиться в с.Горенка, в місці примикання вул.Мічуріна до вул.Садової, біля водонапірної башти, найближчий житловий будинок має адресу вул.Мічуріна 59.

Адреса: Київська область, Горенка, вулиця Мічуріна, 59 (в місці примикання вул. Мічуріна до вул. Садової, біля водонапірної башти)

Увага! Режим емуляції платежів! Платіж насправді не буде виконано. Це означає, що гроші не будуть перераховані УкрЯмі та юристи не будуть займатися вашою справою. Причина, скоріше за все, в профілактичних роботах на сервері УкрЯми. Якщо ваша справа термінова, напишіть листа на info@ukryama.com
max        27 грн. ( свій варіант )

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]