Ми все зробимо за вас!

Наші активісти оформлять, роздркукують, відправлять та відслідкують за вас скаргу, відповідь відсканують та завантажать на сайт. Перевірте дані дефекту на точність і достатність інформації, виберіть суму, якою ви готові підтримати УкрЯму (не менше 24 грн, кожна додаткова гривня піде на розвиток проекту) та оплатіть через ПриватБанк LiqPay або CoinyPay.

Ваш коментар: Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Шевченківський (Бабушкінський) район, вулиця Єрмолової, 48 По указанному адресу дорожное покрытие находится в аварийном состоянии. Во вложении ”Без названия__.jpg” представлены наиболее критичные его участки с отдельными, показательными фотографиями состояния асфальтного покрытия, на которых необходимо выполнить капитальный ремонт дорожного покрытия. Ремонтных работ по указанному адресу не проводилось за последнее десятилетие ни разу. Прошу запланировать и выполнить капитальный ремонт указанного во вложении дорожного покрытия согласно финансирования и погодных условий.

Адреса: Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Єрмолової, 48

Увага! Режим емуляції платежів! Платіж насправді не буде виконано. Це означає, що гроші не будуть перераховані УкрЯмі та юристи не будуть займатися вашою справою. Причина, скоріше за все, в профілактичних роботах на сервері УкрЯми. Якщо ваша справа термінова, напишіть листа на info@ukryama.com
max        27 грн. ( свій варіант )

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]