Ми все зробимо за вас!

Наші активісти оформлять, роздркукують, відправлять та відслідкують за вас скаргу, відповідь відсканують та завантажать на сайт. Перевірте дані дефекту на точність і достатність інформації, виберіть суму, якою ви готові підтримати УкрЯму (не менше 24 грн, кожна додаткова гривня піде на розвиток проекту) та оплатіть через ПриватБанк LiqPay або CoinyPay.

Ваш коментар: Добрый день. Честно говоря я в шоке, что на свеже сделанном асфальтном покрытии, на участке дороги Н-08 Борисполь-Мариуполь (дорога жизни) начинают образовываться ямы. И это буквально через несколько год эксплуатации дороги. Что будет через 10 лет? Почему подрядчик не устраняет ямы на этих участках, где не качественно был положен асфальт или с нарушением технологии. Нельзя допустить, что бы эти ямы превратились в огромные траншеи. По правильному в том месте нужно переложить асфальт, так как это мост (место повышенной опасности) с соблюдением всех стандартов и технологий.

Адреса: Запорізька область, Т0803, на мосту біля села Одарівка

Увага! Режим емуляції платежів! Платіж насправді не буде виконано. Це означає, що гроші не будуть перераховані УкрЯмі та юристи не будуть займатися вашою справою. Причина, скоріше за все, в профілактичних роботах на сервері УкрЯми. Якщо ваша справа термінова, напишіть листа на info@ukryama.com
max        27 грн. ( свій варіант )

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]