Ми все зробимо за вас!

Наші активісти оформлять, роздркукують, відправлять та відслідкують за вас скаргу, відповідь відсканують та завантажать на сайт. Перевірте дані дефекту на точність і достатність інформації, виберіть суму, якою ви готові підтримати УкрЯму (не менше 24 грн, кожна додаткова гривня піде на розвиток проекту) та оплатіть через ПриватБанк LiqPay або CoinyPay.

Ваш коментар: На ділянку дороги був викликаний наряд поліції. Вони склали адмінматеріал за ст. 140 купап. Через певний час прийшла відповідь з поліції, про направлений припис утримувачу дороги, а саме Дніпропетровському обласному департаменту ЖКГ. Після звернення до департаменту, прийшла відповідь, що кошти не закладені в бюджет і можливо будуть закладені тільки наступного року.

Адреса: Дніпропетровська область, а/д О 04-04-04 "Васильківка-Письменне" (в районі с. Красне)

Увага! Режим емуляції платежів! Платіж насправді не буде виконано. Це означає, що гроші не будуть перераховані УкрЯмі та юристи не будуть займатися вашою справою. Причина, скоріше за все, в профілактичних роботах на сервері УкрЯми. Якщо ваша справа термінова, напишіть листа на info@ukryama.com
max        27 грн. ( свій варіант )

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]