Про проект

Важливо ремонтувати дорогу, поки тепло

18 жовтня 2013 р.

Поки не настала зима, варто змусити дорожників якісно відремонтувати якомога більше доріг. Кожен день зараз має значення, допоки температура тримається вище +5. Витратьте 15-20 хвилин свого часу, сфотографуйте найбільш проблемні місця на вашому звичайному маршруті та завантажте на УкрЯму: http://ukryama.com/holes/add . Час має значення!
Чому це важливо зробити зараз? За правилами під час ремонту дороги для ремонту вибоїни треба вирізати, очистити місце ремонту, змастити бітумом та закласти асфальт в один рівень з дорогою. Місце ремонту не має відрізнятися від оточуючої дороги за рівнем. Гарантія на ремонт дороги - 3 роки.
Інша справа - так званий аварійний ремонт, коли допускається не вирізати вибоїну, а просто закидати асфальтом і утрамбувати. Цим "допускається" зловживають, потім на дорогі виникають напливи, і дорога ніби поремонтована, а все одно як пральна дошка. Такий аварійний ремонт виконується тоді, коли температура поівтря нижже +5 градусів. Ремонтники чекають цього часу, бо аварійний ремонт майже неконтрольований, на нього нема гарантії, завтра вилетіло - "ой, зараз знову покладем", а чи клали вчора - не з'ясувати.
Значна частка аварійного ремонту - це гроші на вітер. Навіть якщо уявити, що при цьому не крадуть, це гроші на вітер. УкрЯма допоможе з юридичним супроводом кожного факту ремонту, якщо ви приділите цьому увагу: дорожники вміють якісно ремонтувати, якщо їх правильно мотивувати. Відповідальністю.
Контролюйте свої гроші!


Возврат к списку