Про проект

Вирізати "квадрати" в асфальті - незаконно

15 жовтня 2013 р.

Згідно з нормативами дрібний ремонт дороги складається з таких етапів: огородження місця проведення робіт, фрезерування (власне вирізання), очищення, змащування країв бітумом, асфальтування, зняття огородження. Якщо огородження знято до асфальтування, вчинено адміністративне правопорушення за ч. 3 ст. 140 КУпАП. ДАІ має накласти штраф від 680 грн на того, хто допустив зняття огородження (зазвичай прораб, бригадир або головний інженер ШЕУ). Штраф накладається на людину, а не на організацію, платить це бригадир особисто.

Реальною проблемою є недбалість ДАІ, які не звертають уваги на такі випадки: вирізано ну й вирізано. До речі, звичайні ДПСники можуть про це і не знати, хоча зобов'язані. Нарешті, якщо не ми - то хто?  Ремонт виконується на наші гроші, і ми ж за свої гроші вбиваємо свої машини, трясемося на цих вирізаних "квадратах" в маршрутках. Час від часу стаються серйозні аварії через такі ями-"квадрати". Узагальнюючи: це неприпустимо ні з якої точки зору. Якщо там, де ви живете або працюєте, дорожники полюбляють таке вирізання, то регулярне звернення до ДАІ з вимогою про притягнення до відповідальності досить швидко виховає таких дорожників.

Завантажуйте фотографії такого "ремонту" на УкрЯму, обирайте тип недоліку - незавершений ремонт, друкуйте та відправляйте скаргу в ДАІ. Це працює!

 


Возврат к списку