Про проект

Нова ДАІ Миколаївської області

16 липня 2015 р.

На початку липня 2015 року ДАІ Миколаївської області розігнали та призначили нове керівництво.
https://news.pn/ua/public/137199

Тимчасово виконуючим обов'язки керівника став Вадима Панченко, а його заступником призначили начальника спеціалізованого відділення ДПС по забезпеченню супроводу спеціального загону ДАІ МВС України особливого призначення ( «Кобра» ) підполковник Юрій Безуглий.

Вже 15 липня 2015 г. Юрій Безуглий замість виконання реальної роботи з контролю за безпекою пише відписки. Закон про міліцію зобов'язує приймати повідомлення про адміністративні правопорушення і не накладає жодних обмежень на спосіб її подачі - телефоном, факсом, особисто, у письмовій формі або електронною поштою. Все годиться. Погана дорога — це не норма, це адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 140 КУпАП, і за це передбачена відповідльність певної людини, яка не може гідно впоратися зі своїми обов'язками.

ДАІ Одеської області та Дніпропетровської області пристойно реагують на листи електронною поштою — проводять обстеження та примушують експлутуючі організації приводити дороги до ладу. Може, це тому, що ці області отримали рішучих губернаторів і міліція боїться за свої місця?

Миколаївські "нові" старі ДАІшники поки нічого такого не бояться та ігнорують виконання своїх обов'язків. Більше скарг — більше підстав для їх звільнення.

З приводу цього випадку вже направлена скарга міністру внутрішніх справ.

http://ukryama.com
Оригінальне повідомлення про дефект: http://ukryama.com/4883/

Возврат к списку