Дефект додав: Леонід Колесников
Не відправлено


29 червня 2019 р.

Яма на дорозі

Львівська область, Львів, вулиця Тернопільська, 15 б

Відремонтовано

Основне інфо 
Додано на сайт29 червня 2019 р. 23:57:06
Виявлено29 червня 2019 р.
Дмитро Повесьма: Запит в Управління патрульної поліції у Львівській області9 липня 2019 р.
Доставлено до Управління патрульної поліції у Львівській області9 липня 2019 р.
Дата отримання відповіді з Управління патрульної поліції у Львівській області2 серпня 2019 р.
Дата завантаження відповіді з Управління патрульної поліції у Львівській області5 листопада 2019 р. 21:46:39
Леонід Колесников: Виправлено 
Дата виправлення дефекту20 серпня 2019 р.
Дата завантаження на сайт позначки про виправлення23 серпня 2019 р. 11:04:30

На перехресті вулиці Героїв Крут та Тернопільська є велика кількість ям які спричиняють небезпеку руху автомобілів та велотранспорту.

Було

Rotate

Rotate

Rotate

Rotate

Відповідь з Управління патрульної поліції у Львівській області користувачеві Дмитро Повесьма вiд 02.08.2019


1559110033.pdf

Комментар: Поліція видала вимогу на усунення дефекту

Стало

Усунута небезпека попадання колеса до ями, але ремонт проведено з порушенням вимог ДСТУ. Каналізаційний люк закрито сумішшю каміння та бітуму. Тобто проведено ремонт як ямковий.

Коментарі

  • Виконавець: Сихівська районна адміністрація Відповідь: Ремонт дороги можливий за вказаною адресою за умови виділення додаткового фінансування, орієнтовно вересень-жовтень. На даний час проведено засипку гостроаварійних ям за допомогою спецмашини МАДПАЧЕР
Aвторізуйся і напиши коментар