12 лютого 2019 р.

Видання "Дивись.інфо" опублікувало інтерв'ю Дмитра Повесьми стосовно ямкового ремонту: https://dyvys.info/2019/02/12/yak-pokinchyty-z-yamkovymy-remontamy-abo-chomu-asfalt-shodyt-razom-zi-snigom/ 

Всі новини

Останні коментарі

Питання та відповіді

Q: Де можна отримати більше інформації, поспілкуватися з однодумцями, і т. д? Чи вимоги до оформлення скарги?
A:

Те, як буде написана скарга (розмір шрифту і все інше) - не має значення. Головне, щоб були присутні ваші ім'я з прізвищем, поштова адреса (щоб ви могли отримати письмову відповідь). Скарга, яку генерує УкрЯма - повністю готова до відправки (тільки не забудьте, будь ласка, вписати свої дані).

Q: УкрЯма є в соц. мережах?
A:

Наші офіційні групи: ВКонтактеFacebook, Twitter. Пока все.

Q: Для чого потрібен сайт?
A: УкрЯма - сайт, який допомагає громадянам України боротися з проблемами дорожнього покриття в нашій країні (ямами, вибоїнами і іншим) і бездіяльністю різних служб в їх усуненні.
Q: Як це працює?
A: Ви фотографуєте яму на дорозі (або інший дефект),  додаєте знімок на сайт із зазначенням адреси (на карті). Готуєте документ-звернення в ДАІ, роздруковуєте і відправляєте. Більш докладно викладено в розділі« Порядок роботи ».
Q: А ви маєте відношення до РосЯми?
A: Звичайно! Ми практично повністю працюємо за розробленим ними алгоритмом, але з урахуванням українського законодавства. На Україні підтримкою і розвитком проекту займається громадська організація «Новус».
Q: У вас на сайті є яма, яку вже заклали. Автор ями, схоже, забув про неї. Як можна помітити яму, як виправлену, якщо не я її створив?
A: Надішліть на info@ukryama.com фотографію виправленої ділянки, бажано з того ж ракурсу, що й раніше. Вкажіть номер дефекту на сайті. Ми відзначимо факт виправлення дефекту вручну.